Şampiyon ajan Rekor 175.000
Soliter Oyunu - Zeka Oyunları - Alemoyun
Get Flash to see this player.
   Oyun Hakkında Bilgiler
Soliter
Soliter
Klasik soliter oyunu. Puanları bekliyoruz.
Nasıl Oynanır ?
Microsoft'tan aldığımız bilgilere göre; Kartlar arasında as varsa, bu kartı çift tıklatarak ekranın sağ üst köşesindeki alanlara taşıyın ve ardından oyun alanındaki diğer oynanabilir hamleleri gerçekleştirin.
• Destenin üstündeki açık kart her zaman oynanabilir durumdadır.
• Bir kartı veya kart yığınını, bir sıra yığınından diğerine taşımak için, kartı veya yığını sürükleyin. • Bir yığın açıksa, bir papazı (yığınında olabilecek başka bir kartla birlikte) buraya taşıyabilirsiniz.
Oyun alanındaki tüm oynanabilir hamleleri gerçekleştirdikten sonra, daha fazla kart açmak için desteyi tıklatın.
İpucu !
• Serileri eşit tutun. Seriler, sırayla kırmızının üzerine siyah oynayarak oluşturduğunuz görülebilir kart yığınlarıdır. Denetleyebiliyorsanız, hiçbir serinin diğerlerinin çok önünde gitmesine izin vermeyin. Çok uzun bir seri, başka hamleler yapmanızı zorlaştırır.
• Öncelikle kartları açın. Elden daha fazla oynamadan önce her zaman kartları açın.
• Daha fazla kart içeren yığınlardan oynayın. Bir yığında ne kadar çok kapalı kart varsa, öncelikle bu destedeki kartları açmanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Büyük yığınlar size daha fazla hamle yapma şansı verir—bu da size daha küçük yığınlardaki kartları açmanız için daha fazla şans verir. Alemoyun iyi eğlenceler diler. Oyunu puanlamayı unutmayınız.

3.34 3.34 3.34 3.34 3.34
3.34
Tam Ekran Oyna
Tekrar Oyna

Soliter Oyununda Yazılan Yorumlar
Lütfen yorum yazmak için Alemoyuna üye ol.
Web Analytics